30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

BUSINESS CONNECT

Сервіс BUSINESS CONNECT - це безкоштовний сервіс, який надає можливість певним категоріям відвідувачів ще до відкриття виставки ознайомитись з переліком учасників виставки AutoTechService і їх пропозиціями. З його допомогою ви зможете визначити для себе цікавих постачальників і призначити їм зустрічі в дати проведення виставки.
 
Участь в сервісі можуть взяти власники, директори, керівники і фахівці із закупівель:
 
  • мереж магазинів (мережевий рітейл) з продажу товарів для авто
  • мереж СТО та шиномонтажів (від 3-х)
  • авторизованих СТО
  • національних та регіональних дистриб’юторських компаній, які займаються гуртовою торгівлею усіма групами   товарів для автомобілів.

Чим корисний сервіс BUSINESS CONNECT?:

За три тижні до початку виставки (10.05.2022) - всім відвідувачам, зареєстрованим в сервісі   BUSINESS CONNECT, буде наданий повний перелік учасників виставки та інформація про продукцію, яку вони будуть представляти.Ми допоможемо організувати для Вас особисті зустрічі з першими особами найцікавіших для вас постачальників (на зручну для вас дату і час)На виставці для Вас буде працювати окрема стійка реєстрації, де ви зможете забрати свій бейдж-перепустку без черг (бейдж буде дійсний всі три дні виставки).Сервіс BUSINESS CONNECT надає можливість проводити зустрічі з потенційними постачальниками в зручних умовах кафе Expo-Lounge.

 
Пройти реєстрацію

Участь в сервісі BUSINESS CONNECT безкоштовна. Попередня реєстрація працює до 26 травня (включно). Організатор має право відмовити в реєстрації особам, профіль діяльності яких не відповідає умовам участі в сервісі BUSINESS CONNECT. 

Для отримання більш детальної іформації звертайтесь:

Керівник сервісу BUSINESS CONNECT
Cвітлана Луценко
тел. +38 044 496 86 45 (вн. 275)
моб. +38 073 044 16 04
e-mail: S.Lutsenko@pe.com.ua