30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

BUSINESS CONNECT для відвідувачів-імпортерів

BUSINESS CONNECT importer - це безкоштовний сервіс для відвідувачів виставки (українських імпортерів), який полегшить пошук потрібних іноземних постачальників на виставці.
 
Сервіс дає можливість відвідувачам-імпортерам до відкриття виставки ознайомитися з пропозиціями іноземних виробників та заздалегідь призначити зустрічі з потрібними постачальникам. Зустрічі проводитимуться протягом 3 днів роботи виставки.
 
Чим корисний BUSINESS CONNECT importer?
 

За три тижні до початку виставки (09.05.2022) - всім відвідувачам, зареєстрованим в сервісі BUSINESS CONNECT importer буде наданий повний перелік учасників виставки та інформація про продукцію, яку вони будуть представляти.Ми допоможемо організувати для Вас особисті зустрічі з першими особами найцікавіших для вас постачальників (на зручну для вас дату і час)На виставці для Вас буде працювати окрема стійка реєстрації, де ви зможете забрати свій бейдж-перепустку без черг (бейдж буде дійсний всі три дні виставки).Сервіс BUSINESS CONNECT надає можливість проводити зустрічі з потенційними постачальниками в зручних умовах кафе Expo-Lounge.


Пройти реєстрацію

Участь в сервісі BUSINESS CONNECT importer безкоштовна. Попередня реєстрація працює до 26 травня  (включно).Організатори мають право відмовити у реєстрації, якщо профіль діяльності компанії не відповідає умовам участі в BUSINESS CONNECT
 


За додатковою інформацією звертайтесь:
 
       Менеджер сервіса BUSINESS CONNECT importer
       Бендзар Єлизавета
       тел.: +38 044 496 86 45 (внутр. 288)
       e-mail: e.bendzar@pe.com.ua