30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Компанія Syndicar увійшла до торгового союзу Amerigo International.

news
Вся історія розвитку компанії Syndicar є прикладом прагнення модернізувати ринок автозапчастин України. Це підприємство з чітким планом дій, яке крок за кроком рухається до своєї мети. Почавши з роздрібної торгівлі в залізних контейнерах, компанія доросла до масштабу дистриб'юторської мережі з власними складами, магазинами, інтернет-магазином, торговими представниками, постійними клієнтами та партнерами у багатьох містах Західної та Центральної України. І це ще не межа.
Компанія Syndicar увійшла до торгового союзу Amerigo International.
У січні 2022 року в компанія піднялась на наступний щабель на шляху до своєї мети – приєдналась до родини компаній міжнародного закупівельного союзу Amerigo International.

Amerigo International — це компанія з власною мережею партнерів на п’яти континентах. ЇЇ учасниками є або акціонери, або члени товариства. До складу союзу входять понад 50 учасників із 30 країн світу. Основною метою союзу є комерційний розвиток його учасників і затверджених постачальників. Amerigo International пропонує своїм членам широкий спектр підтримки, а саме: обмін досвідом, координацію закупівель, аналіз ринку, цільову політику асортименту, маркетингові послуги, міжнародні семінари та логістичні рішення.

Для Syndicar статус члена цього торгового союзу став переходом на абсолютно новий етап розвитку бізнесу. Це відкриває перед компанією нові можливості та надає масштабні контракти з автовиробниками, значне розширення асортименту продукції і дозволяє розвивати ринок запчастин України відповідно до світових стандартів бізнесу.

Відповідно клієнти Syndicar матимуть доступ до ще більшого асортименту ексклюзивних брендів автозапчастин із гарантією якості, надійності та оригінальності продукції.

Команда Syndicar на 100% впевнена в тому чим займається, але завжди готова вдосконалюватися та створювати нові можливості для своїх партнерів. Для цього було проведено ребрендинг (раніше компанія була відома під назвою Pitstop), оновлено сайт компанії і створено абсолютно новий та сучасний портал автозапчастин (повний асортимент запчастин, останні новини компанії, інформація про акції та новинки, а також усю додаткова інформація про доставку, замовлення т.і.).В Syndicar запевняють, що завжди відкрити і готові дослухатись до побажань клієнтів щодо подальшого вдосконалення.


Джерело