30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

ZF представляє радари наступного покоління для автоматизованого керування.

news
ZF представляє лінійку радарів наступного покоління, яка включає радари середнього та повного радіусу дії, а також радари з розширеною дальністю сприйняття. Сімейство радарів нового покоління ZF включає опції з удосконаленими 3-D антенами, а також системи з віддаленими радарними головками, які передають дані до центрального процесора для 360-градусного зондування.
ZF представляє радари наступного покоління для автоматизованого керування.
Бізнес сенсорів ZF включає передні камери для легкових автомобілів, зокрема S-Cam 4.8. Це одна з перших однооб'єктивних камер, що серійно випускаються, з кутом огляду 100 градусів. Більш широке поле зору S-Cam 4.8 має переваги на крутих поворотах або на перехрестях, оскільки дає можливість ідентифікувати значно більше транспортних засобів і раніше розпізнавати таких учасників дорожнього руху, як пішоходи та велосипедисти.
 

Пакет датчиків ZF також включає датчики LiDAR. Спільно з партнером - компанія «Ibeo Automotive Systems GmbH» ZF планує впровадження твердотілого датчика LiDAR IbeoNEXT з 2022 року.Джерело: http://autoconsulting.ua/article.php?sid=50679