Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Кузовні деталі та запчастини можуть подорожчати через дефіцит магнію.

news
За прогнозами експертів, до кінця 2021 року деталі кузова, алюміній і запчастини для автомобілів можуть зрости в ціні через нестачу магнію. Сировина може зрости в ціні в 1,5 рази, на третину подорожчають комплектуючі, що виготовлені з похідних магнію. Насамперед, це відіб'ється на вартості люксових моделей, у яких комплектуючі з алюмінію використовуються частіше, ніж у автомобілях масового сегмента.
Кузовні деталі та запчастини можуть подорожчати через дефіцит магнію.
У листопаді 2021 року ймовірний сценарій зростання цін вже відомий. Лише за перший місяць цієї осені усереднений цінник порівняно із серпнем зріс на 36%. До кінця 2021 року його наслідком може стати збільшення вартості сировини через початок нової «кризи», спровокованої зниженням обсягів видобутку магнезитів у КНР. Сировина активно використовується в автопромисловості, тому через кілька місяців галузь може зіткнутися із проблемами через її дефіцит.

Нинішніх запасів має вистачити до кінця листопада 2021 року. Ситуація ускладнюється тим, що магній погано зберігається. Зокрема, його не можна зберігати у великих кількостях на складах, бо через три місяці метал починає окислюватись та втрачати свої позитивні якості.
 
Джерело