Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Скільки можна заощадити на фірмових зимових програмах у різних мережах СТО

news
Надворі - мороз. І вже не лише вночі. Зима незабаром, і ті, хто не підготував свій автомобіль до холодів, можуть зіткнутися з проблемами. Щоб підготовка автомобіля до зими обійшлася в розумні гроші без втрати якості, фірмові послуги пропонують спеціальні програми. AUTO-Consulting з'ясував які саме.
Скільки можна заощадити на фірмових зимових програмах у різних мережах СТО
Як ви розумієте, підготовка автомобіля до зими, це не тільки зимові шини. Хоча вони важливі і сьогодні в Україні достатньо пропозицій зимових новинок шин на різні типи авто і різних цінових категорій.

Є також спеціальні пропозиції щодо зимових шин та на фірмових СТО. Але навіть із новими зимовими шинами, автомобіль після морозної ночі може вранці не завестися. А старі “двірники” – не очистять лобове скло від снігу. Щоб не турбуватися, що ваше авто на зиму припиниться в кучугурі, і не зупиниться посеред засніженої дороги десь за містом, його треба підготувати до зими. Деякі обов'язкові пункти цієї підготовки (наприклад, заливання антизамерзаючої рідини в бачок омивача) водій може зробити сам. А в більш серйозних операціях допоможуть фірмові СТО, де вже почалися (або зовсім скоро почнуться) зимові акції та програми обслуговування.

Як повідомили AUTO-Consulting у прес-службі компанії “Порше Україна” (Audi, Cupra, Volkswagen, Seat) у дилерській мережі всіх цих брендів зараз діють спеціальні зимові програми. Це, наприклад, пропозиція оригінальних зимових коліс у зборі (оригінальні диски та шини найвищої якості). А також - вигода до -25% на оригінальні щітки склоочисників, акумуляторні батареї та шинний сервіс (шинний готель - зберігання та заміна шин).

Є в мережі СТО “Порше Україна” та спеціальні пропозиції для власників автомобілів віком від 4 років. Це – мінус 25% на окремі запчастини: масляні, повітряні та ін. Фільтри, АКБ, гальмівні колодки, амортизатори тощо. Також діє вигода 20% на сервісні послуги із заміни зазначених запчастин.

Крім того, у “Порші Україна” існують спеціалізовані програми лояльності та бонусні програми для гарантійних та постгарантійних автомобілів.

У прес-службі компанії "Єврокар" (Skoda) AUTO-Consulting повідомили, що практично у всіх дилерів чеської марки діють спеціальні зимові програми сервісного обслуговування автомобілів. Крім цього, деякі дилери мають шинний готель, знижки на шиномонтаж і т.п.

Діють також знижки до 20% на моторне масло, свічки, гальмівні диски та колодки, фільтри, щітки склоочисника. А ще – на сталеві диски з ковпаками, зимові антифризи, незамерзаючі рідини для омивача скла та ін.

З 15 листопада діє акція «Приємно дарувати справжнє». Знижки до 20% пропонуються на всю оригінальну сувенірну продукцію SKODA. Крім того, в осінньо-зимовий період зазвичай проводиться додаткова акція для клієнтів сервісу. Цього року в рамках акції «Лови момент удачі» розігрується 90 подарунків для клієнтів, які пройшли ТО чи ремонт автомобіля з використанням лише оригінальних запасних частин. Нагородження відбувається у два тури. Перші 45 подарунків із сувенірної продукції SKODA вже розіграли. Наступні 45 подарунків буде розіграно на початку грудня.

Національна сервісна мережа СТО АІС пропонує власникам автомобілів підготувати автомобіль до осінньо-зимового сезону. З метою виявлення та усунення можливих несправностей, від яких безпосередньо залежить комфортна, безпечна та безвідмовна експлуатація автомобіля.
Клієнтам пропонується провести комплекс діагностично-профілактичних і регламентних робіт, за спеціальною ціною, яка нижча за загальну вартість робіт, що окремо надаються. Так, з 20 жовтня 2021 р. до 30 грудня 2021 р. діють спеціальні ціни на сервісне обслуговування – від 330 грн. до 864 грн., залежно від регіону та переліку послуг.*

Як повідомили AUTO-Consulting у прес-службі компанії “Рено Україна”, у сервісній мережі офіційних дилерів Renault спеціальна зимова акція стартує у першому кварталі 2022 р. Але вже зараз діють спеціальні ціни на діагностику підвіски та знижки на деталі підвіски до 30%. Пропонується також 20% знижка на сталеві диски для коліс.

А для постгарантійних автомобілів Renault у віці 5+ років встановлено спеціальні ціни на сервісне обслуговування, що передбачають економію в 20%.

Подібні програми існують і в офіційних імпортерів та дилерів інших марок. Наприклад, діють великі знижки на запчастини до автомобілів Mitsubishi. А для марок, що входять до групи Stellantis (Peugeot, Citroen, Opel) пропонується лінійка запасних частин та комплектуючих Eurorepar. Тому підготувати свій автомобіль до зими і спокійно їздити в холоди – не проблема.

У прес-службі компанії "ММС Україна" (Mitsubishi) AUTO-Consulting повідомили, що найближчим часом на СТО дилерських центрів проходитиме щорічна зимова сервісна кампанія "НОВИЙ СЕЗОН - НОВІ ПРИГОДИ". Вона триватиме з 1.12.21 р. по 28.02.22 р. У рамках кампанії надаються знижки до 20% на ряд для зимового періоду запчастин. А також - на деякі ЗПЛ (олії, фільтри, рідини), які використовуються при проведенні ТО. Крім того, діють знижки до 34% на оригінальні високоякісні колісні диски. І знижки до 33% на оригінальні склоочисники. Як для гарантійних, так і для постгарантійних автомобілів діє програма «ЗПЛ за цінами інтернет магазинів». Вона містить 120 позицій.

У прес-службі компанії "Stellantis Україна" (Peugeot, Citroen, Opel, DS, Jeep) AUTO-Consulting повідомили, що тут діє програма підготовки автомобіля до зими. Вона передбачає 20% знижки на ЗЧ підвіски та гальмівної системи.

Для постгарантійних автомобілів у дилерів "Stellantis Україна" передбачені такі програми:

- знижки на ТО: -10% для автомобілів віком 3+; -20% для автомобілів віком 5+;
- 2 рази на рік проводиться акція із заміни олії для постгарантійних автомобілів з використанням продуктів Eurorepar та наданням додаткових знижок;
- також, для постгарантійних автомобілів є лінійка запчастин та комплектуючих Eurorepar. Основна перевага продуктів Eurorepar – це ціна. Клієнт отримує по суті оригінальний продукт, але за ціною набагато нижчою
 
Джерело