Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

В асортименті ZF Aftermarket з'явився набір спеціального інструменту для заміни амортизаторів

news
Професійний персонал СТО має потребу в професійних інструментах. ZF Aftermarket доповнив свій асортимент спеціальних інструментів набором для заміни амортизаторів. Він дозволяє правильно встановлювати амортизатори будь-якої конструкції.
В асортименті ZF Aftermarket з'явився набір спеціального інструменту для заміни амортизаторів
Заміна амортизаторів ー одне з повсякденних завдань на станціях технічного обслуговування, і дуже важливо використовувати правильні та якісні інструменти, які підходять для цього виду робіт. Це дозволяє виконувати такі завдання найбільш безпечно і швидко. При інтенсивній та якісній роботі СТО може помітно збільшити свій прибуток, навіть якщо буде економити всього кілька хвилин на кожній технологічній операції. До того ж використання спеціального інструменту знижує ризик виробничого травматизму та пошкодження запасної частини.

Саме тому ZF Aftermarket пропонує спеціально розроблений набір монтажних інструментів для заміни амортизаторів. Набір може бути використаний для безпечної установки більшості амортизаторів з асортименту ZF Aftermarket. У той же час він відповідає вимогам автовиробників і дозволяє встановлювати нові деталі відповідно до заводських інструкцій по ремонту.

Інструменти мають ергономічну форму, а компактна конструкція робить їх придатними для роботи у важкодоступних місцях. Набір спецінструменту містить все необхідне для безпечної та ефективної заміни вузлів і деталей, використання інших інструментів не потрібно. Наприклад, застосування ударного гайковерта для затягування або ослаблення гайки штока поршня може бути небезпечним, так як існує ризик обриву різьбової частини штока разом з гайкою або пошкодження клапанів поршня. Невеликі гайкові ключі з відкритим зевом або плоскогубці можуть легко зісковзнути і зіпсувати хромове покриття штока амортизатора. Проблему дозволяє вирішити набір спецінструменту Sachs: він містить спеціальну наскрізну тріскачку і спеціальні довгі головки, за допомогою яких можна утримувати шток поршня. Крім того, в комплект входять два знімача, призначені для демонтажу амортизаторів.

Всього в набір входить 17 окремих інструментів, покладених в високоякісну і міцну пластикову валізу.
 
Набір інструментів для монтажу амортизаторів доповнюється, постійно розширюється асортимент спеціальних інструментів ZF Aftermarket для ремонту вузлів і деталей приводу і підвіски. До них відносяться інструмент для перевірки двомасових маховиків, прилади для перевірки бокового биття дисків зчеплення, набори для установки і центрування зчеплення для легкових і вантажних автомобілів і інструменти для обслуговування зчеплення з компенсацією зносу XTend для легкових і легких комерційних автомобілів, а також система очищення поверхонь електричних контактів.

Джерело