Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

AZMOL-ВР ПРЕЗЕНТУВАВ ТРИ НОВІ ПРОДУКТИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ AUTOTECHSERVICE

news
AZMOL British Petrochemicals представив ринку три нові продукти - преміальне масло AZMOL 5W-30 Special 0720 для моторної лінійки автомобілів групи Renault, безпечну шампунь AZMOL Soft Cleaner для автомийок самообслуговування і автоматичних автомийок, а також реагент AdBlue®, який використовується для очищення вихлопних газів дизельного автотранспорту.
AZMOL-ВР ПРЕЗЕНТУВАВ ТРИ НОВІ ПРОДУКТИ НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ AUTOTECHSERVICE
Презентація відбулася 26-28 травня в Києві в рамках 29-ї Міжнародної спеціалізованої виставки автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService’2021.
 
«З 2019 року бренд Renault - №1 на українському ринку нових легкових і комерційних автомобілів. А з 2020 року Renault став входити в ТОП-3 ще й на вторинному ринку. Для нас важливо запускати саме ті продукти, які чекає український автосервіс і безпосередньо сам кінцевий споживач, - зазначає керівник сервісної служби AZMOL-BP Ілля Катаєв. - Масло AZMOL 5W-30 Special 0720 розроблено з урахуванням усіх вимог моторної лінійки автомобілів групи Renault. Всі автомобілі незалежно від класу і типу застосовуваного палива використовують масло такої специфікації».
 

Другою новинкою стали шампуні для автомийок AZMOL Soft Cleaner.
«Ми розширюємо лінійку безпечної продукції. Компоненти нашої нових шампунів не викликають роздратування навіть при тривалому контакті зі шкірою. Тому продукція підходить як для мийок самообслуговування, так і для ручних автомийок», - каже Ілля Катаєв. За його словами, розвиток станцій самообслуговування - світова тенденція, тому попит на безпечні шампуні зростає.
 

Відкриттям виставки AutoTechService 2021 став вироблений в Україні реагент AdBlue®. У 2020-му році компанія AZMOL British Petrochemicals пройшла сертифікаційний аудит Асоціації автомобільної промисловості Німеччини (VDA) і з 2021 року випускає ліцензований реагент AdBlue®.
 
«Якісний AdBlue® дозволяє знизити вміст оксидів азоту у вихлопах дизельних двигунів на 90%. У 2020-му році ринок AdBlue® в Україні зріс на 20%, що говорить про його потенціал. Але разом з тим збільшується і обсяг неякісного пропозиції.
 
 
Підробки імпорту і українці не сертифікований VDA продукт хлинули в роздріб. Тому своєчасний вивід на ринок відповідного європейським нормам реагенту наші партнери вже оцінили», - підкреслює керівник сервісної служби AZMOL-BP.
 
«Ми працюємо з продукцією компанії з тих пір, як був запущений новий бренд. У нас присутня широка лінійка AZMOLтм, скарг на якість з боку наших клієнтів немає», - каже відвідувач виставки AutoTechService 2021, менеджер із закупівель компанії «АвтоСвіт» Валерій Петренко. За його словами, пропозицій «взяти дорогий імпорт дешевше» надходить все більше, але «Авто Світ» працює тільки з оригінальною продукцією - на цьому будується репутація станції техобслуговування і спеціалізованого магазину.
 

У компанії AZMOL-BP відзначають, що AutoTechService - найбільша виставкова площадка по автокомпонентів в Україні. З тих пір, як в 2016-му році завод АЗМОЛ став частиною українсько-британського проекту AZMOL British Petrochemicals, компанія щорічно демонструє на виставці нові споживчі товари.
«У попередні роки ми знайомили ринок з нашим брендом. На цій виставці серед відвідувачів, які підходять дізнатися про новинки, багато тих, хто вже працює з нами», - зазначає Ілля Катаєв.
 
«Нам важливо, щоб прийшли цільові відвідувачі. У минулому році, зі зрозумілих причин, виставка була набагато менше. І зараз до останнього моменту було незрозуміло, чи збереться галузь. Але все вийшло: ми залучили близько 100 компаній-учасників і 4200 відвідувачів », - зазначає Анжеліка Шмількова, маркетолог« Прем'єр Експо », яка організувала виставку AutoTechService.
 
Нагадаємо, в 2020-му році AZMOL British Petrochemicals випустив 7 новинок: концентрати охолоджуючих рідин в металевій упаковці AZMOL Antifreeze G11 Concentrate і AZMOL Antifreeze G12 + Concentrate, очищувач карбюраторів AZMOL Carb Cleaner, а також універсальну багатофункціональну аерозольну мастило AZMOL AWD-40, яка підходить як для побутового використання, так і для станцій техобслуговування. Крім того, була представлена ​​перша і єдина в Україні преміальна комплексна лінійка для гальмівної системи - аерозольний очищувач AZMOL Brake Cleaner, безпосередньо сама гальмівна рідина AZMOL DOT-4 і мастило для напрямних супортів AZMOL Brake Caliper.
 
Всього в асортименті AZMOL-ВР близько 200 продуктів в споживчому сегменті. Щорічно компанія виводить на ринок 5-7 актуальних новинок.
 
Довідка про компанію
 
AZMOL British Petrochemicals - успішний українсько-британський інвестиційний проект, заснований на базі вітчизняного нафтохімічного підприємства АЗМОЛ. Проект стартував в липні 2016 року з переукомплектаціі і налагодження потужностей. Очолив процеси акціонер AZMOL-BP, вчений, хімік-технолог з Бірмінгема (Великобританія) Террі Діккі, чия кар'єра нерозривно пов'язана з успіхами світових гігантів мастильної галузі. За 5 років під його керівництвом в Бердянську був відбудований потужний нафтохімічний виробничий комплекс.
 
Продуктовий актив AZMOL-BP представлений преміальної лінійкою синтетичних і напівсинтетичних моторних масел для автомобілів, лінійкою екстраефектівної автохімії та автокосметики, мастильними матеріалами і мастильно-охолоджуючими рідинами для силових виробничих агрегатів, а також мастильними матеріалами для харчової промисловості.
 
В кінці 2020 року AZMOL British Petrochemicals став першим сертифікованим VDA українським виробником AdBlue®.
 
Технологи AZMOL BP розробляють свою продукцію у співпраці з провідними європейськими автоконцернами. Моторні масла тестуються в статусних нафтохімічних лабораторіях Європи, проходять випробування на ефективність в двигунах, якими оснащені сучасні європейські автомобілі. У 2018 році в результаті такої роботи моторні масла AZMOL BP отримали офіційні допуски Mercedes Benz і Сummins, в 2019 році - Volvo, Volkswagen і MAN, і в 2020 - Renault.
У 2021 році продукція AZMO-BP поставляється в 52 країни світу.
 
Гарантом високої якості всієї продукції AZMOL British Petrochemicals є міжнародний дослідницький центр LabExpert, орієнтований на завдання нафтохімічної галузі. У Центрі здійснюється контроль вхідної сировини, консультаційний супровід роботи технологів українського підприємства, а також контроль якості всієї готової продукції.
 
Джерело: https://azmol.eu/uk/