28-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
10 - 12 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Купуй Skoda online, обслуговуйся безпечно

news
   
У зв'язку з введенням обмежувальних заходів, пов'язаних з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусом SARS-CoV-2, компанія «Єврокар» - офіційний дистриб'ютор автомобілів SKODA в Україні, інформує своїх клієнтів, що всі дилерські центри по всій території України продовжують свою роботу з дотриманням вимог чинного законодавства.

Ви можете купити автомобіль онлайн на сайті www.skoda-auto.ua і узгодити його адресну доставку з дилерським центром. Ви можете пройти планове сервісне обслуговування або зробити ремонт в разі технічної несправності Вашого автомобіля. Станції технічного обслуговування SKODA працюють в штатному режимі з дотриманням всіх захисних заходів, спрямованих на перешкоду поширення вірусу.

Для того, щоб зробити online замовлення або покупку автомобіля Вам потрібно:

- Зайти на сайт https://www.skoda-auto.ua і скористатися конфігуратором, щоб вибрати модель, а можливо, створити свою власну модифікацію автомобіля або ви можете перейти на сайт Авторизованого Дилера у вашому регіоні.
- Заповнити заявку і оформити замовлення автомобіля через онлайн-форму.

Після отримання замовлення менеджер Авторизованого Дилера зв'яжеться з Вами для його уточнення; підбере автомобіль з наявних на складі або розмістить замовлення у виробництво; оформить договір і рахунок на оплату; погодить дату, час і місце передачі Вам автомобіля.

Станції технічного обслуговування SKODA працюють, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №237 від 25.03.2020 року. Якщо у Вас виникла необхідність в проведенні ремонту або планового сервісного обслуговування, всі необхідні регламентні роботи здійснюються в сервісних центрах SKODA по всій території України. Забезпечення Вашої мобільності і безпеки - наш пріоритет. На СТО SKODA застосовуються необхідні заходи санепідімічного і противірусного захисту.

Принципи нашої роботи спрямовані на забезпечення комфорту, а головне, безпеки наших клієнтів і співробітників. Щодня ми проводимо контроль стану здоров'я наших співробітників, а співробітники всіх дилерських центрів забезпечені засобами індивідуального захисту.

Команда компанії «Єврокар» бажає міцного здоров'я, терпіння і витримки нашим клієнтам! Будьте вдома і залишайтеся здоровими!

Джерело: http://autoconsulting.ua/