Днів
Годин
Хвилин
Секунд

30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
31 травня - 2 червня 2022 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Акредитація журналістів

Для роботи на всіх виставках, конференціях, конгресах, форумах та інших заходах, організованих компанією ДП «Прем'єр Експо», представники ЗМІ повинні пройти обов'язкову акредитацію. Заявки на акредитацію приймаються лише від офіційно зареєстрованих ЗМІ.
 
Акредитовані представники ЗМІ можуть безкоштовно відвідувати виставку та ділові заходи (крім тих, які вимагають окремих запрошень) в усі дні їх роботи, отримати іменний бейдж, путівник і інші інформаційні матеріали. Крім того, акредитовані журналісти можуть безкоштовно скористатися послугами, наданими прес-центром виставки: сприяння в організації інтерв'ю VIP гостей або учасників виставки; free Wi-Fi; ноутбук з доступом в інтернет і оргтехніка (принтер, факс, ксерокс); зарядний пристрій для мобільних телефонів і гаджетів; чай, кава, солодощі.
Акредитація ЗМІ не поширюється на співробітників рекламних та інших комерційних відділів. Для безкоштовного відвідування виставки вони можуть оформити електронний квиток на сайті виставки.

Акредитація не дає права проводити промоакції (роздачу рекламних матеріалів, презентації) без узгодження з організатором виставки.
 
Подальша публікація матеріалів в друкованому або електронному вигляді, демонстрація відеоматеріалів повинні супроводжуватися зі згадуванням назви виставки та її організатора - ДП «Прем'єр Експо». Будемо вдячні за посилання на інформаційні матеріали: pdf-документи, статті, інтерв'ю, відеоролики, фотографії тощо.

Для представників ЗМІ, які в період або після захожу не висвітлювали діяльність виставки, на розсуд організаторів можуть бути відмовлені в акредитації на подальші заходи компанії ДП «Прем'єр Експо».
 
Ми відкриті до спілкування!
 

*
*
*
*
*
*