30-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
Побачимось після перемоги • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Про виставку


AutoTechService - єдина в Україні міжнародна виставка для професіоналів сфери автосервісу й післяпродажного обслуговування автомобілів.

b44fb25d-b44b-4680-8638-fa97aad9c2d8.png

Експозиція виставки охоплюює всі напрямки ринку автомобільного сервісу
AutoTechService - це:
 business_icons_ATS-011.jpg
Виставка відбудеться 31 травня - 2 червня 2022 року у Міжнародному виставковому центрі за адресою м. Київ, Броварський проспект 15, павільйон 3с

Факти і цифри
business_icons_ATS-023.jpg

Відгуки учасників виставки

 

 

Олександр Мережко - керівник відділу продажів ПП ПМС 2 - обладнання для обслуговування автомобіля і автосервісу:

 «У AutoTechService беремо участь вже другий рік, як завжди організація на високому рівні. Провели багато ділових зустрічей з діючими та потенційними клієнтами. Звісно, це були профільні фахівці автосервісу, заради яких ми і беремо участь у виставці. Вважаю, що користь від заходу ми отримали!»

merezhko.jpgВячеслав Сєчин, регіональний менеджер з продажів компанії Rotinger

"Третій рік поспіль Rotinger на виставці AUTO TECH SERVICE, результати перевищують очікування!
Приємні зустрічі з партнерами!
Презентація нових продуктів!
Новітня інформація для клієнтів!
І звичайно подарунки відвідувачам! 
В цьому році ми надамо наш черговий новий продукт ..... який⁉️Залишимо в таємниці ....... До зустрічі!"

sechin.jpgСергій Шлювец – спеціаліст з маркетингу, компанія «Артхім»

«Виставка дуже порадувала. Велика кількість учасників і відвідувачів.
Представлені актуальні експозиції у всіх сегментах ринку, як для профільних фахівців, так і простих автолюбителів.
В цілому аудиторія виставки - це представники профільного бізнесу.
Ми провели багато переговорів з керівниками, комерційними директорами підприємств, мийок та СТО. Саме їх ми розраховували побачити на виставці, і нам вдалося встановити з ними контакти. Активно використовували безкоштовний сервіс «Пошук дистриб'ютора» - дуже зручна і корисна програма для призначення ділових зустрічей. Протягом всіх днів заходу, інтерес до нашого стенду був на дуже високому рівні.
Вважаю, що AutoTechService - це наша перша виставка, яка надала нам нові можливості для розвитку бізнесу і нові стимули для досягнення вершин»Сергей Чуков – менеджер по развитию Carepoint

«Для нас выставка прошла великолепно, все очень понравилось. Понравилась организация мероприятия, количество и качество посетителей. Нам звонили клиенты и говорили, что увидели нас на сайте, в каталогах и рассылках. Это очень хорошо для участников. Планируем увидеться с вами в следующем году»
Владислав Виклюк - керівник відділу аналітики, компанія «Альтстар»

«Враження від заходу - відмінне! Багато відвідувачів. Робота на стенді досить активна. Для нас дуже вдало, що цільова аудиторія профільних і прямих відвідувачів комбінована в співвідношенні 50 \ 50. Брали участь в автосалоні SIA ще в 2014, а в цьому році вирішили повернутися. Побачили, що стало більше відвідувачів і учасників, також покращилася якість цільової аудиторії в профільних сегментах ринку, особливо для СТО і в сфері продажу запчастин.»Надія Осадча - заступник директора EVRODRIVESHAFTS Ukraine
 

«У виставці беремо участь перший раз і навіть не очікували такого успіху! Отримали багато позитивних вражень. Провели велику кількість зустрічей з експонентами і відвідувачами виставки. Приємно здивувала якість відвідувачів виставки, прямих споживачів практично не було. Нам вдалося познайомитися з потрібними людьми і провести заплановані зустрічі. Ми твердо впевнені, що ця виставка принесе нам не лише нових клієнтів, але й нових дилерів в регіонах».
 

 

 

Забронювати стенд