AZK_expo_logo 

23-26 травня 2018

Київ, МВЦ

З 31 травня по 3 червня відбудеться 25-а Ювілейна Міжнародна спеціалізована виставка для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів SIA/АвтоТехСервіс`2017.

Місце проведення: Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський пр.-т, 15.

Оранізатор: ДП «Прем'єр Експо»

Генеральний партнер: Avto.pro - сервіс пошуку, покупки і продажу автозапчастин без посередників.

SIA/АвтоТехСервіс є єдиною в Україні виставкою формату B2B і щороку залучає на платформу національного ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів нові компанії з різних країн світу. Володіти інформацією, бути в темі, орієнтуватися в новинках і новаторських ідеях не тільки вітчизняних виробників, але і міжнародних, неможливо без відвідування заходів подібного роду.

Тематичні напрямки виставки:

 • Автокомпоненти, автозапчастини, автоустаткування
 • Авторемонтне і сервісне обладнання, інструмент
 • Автокосметика, автоаксесуари
 • Автоелектрика, автоелектроніка
 • Автоскло, оптика
 • Автохімія, масла, покриття
 • Аудіо, відео, телекомунікації
 • Охоронні системи, GPS
 • Ремонт і обслуговування автомобілів
 • Страхові, банківські послуги, лізинг
 • Шини, диски, ГТВ
 • IT-програмне забезпечення

Щорічно SIA/Автотехсервіс збирає виробників, імпортерів, дистриб'юторів продукції всесвітньо відомих брендів з України, країн ближнього і далекого зарубіжжя.

У 2016 році у виставці взяли участь понад 130 компаній з Італії, Китаю, Литви, ОАЕ (Дубаї), Польщі, Туреччини, України, Франції, Південної Кореї.

Ефективність участі компаній посилюється проведенням Байєрської програми і програми «Пошук дистриб'ютора». Основна задача Байерської програми - вирішити «збутову» функцію компанії-експонента шляхом залучення баєрів (закупівельників) з усіх регіонів України.

Завдяки програмі «Пошук дистриб'ютора» виробники знаходять дистриб'юторів і відкривають представництва на місцевому ринку.

Експозиція «Автозаправний комплекс»

Тут традиційно буде продемонстровано новітнє обладнання для АЗК та АГЗК, а також послуги з проектування, будівництва та оформлення автогазозаправних комплексів.

Виставка «АЗК» в останні роки активно розвивається, що є наслідком якісного і кількісного розвитку самого автозаправного ринку. Сьогодні, обладнані сучасною технікою автозаправні комплекси, крім своєї основної функції - продажу паливно-мастильних матеріалів, - пропонують автолюбителям повний спектр дорожнього сервісу.

Разом із загальним збільшенням масштабів розвиваються і окремі розділи виставки. Спеціалізована експозиція "Газ - альтернативне паливо", охоплює велику кількість пропозицій для газозаправної сфери - від газозаправних колонок та газобалонного обладнання до технологій із переобладнання автомобілів на зріджений газ.

Події виставки

З 1-2 червня в рамках виставки SIA/АвтоТехСервіс`2017 відбудеться Олімпіада майстрів з видалення вм'ятин без фарбування PDR. Мета олімпіади - удосконалити методики ремонту екстремальних вм'ятин, а також визначити кращих майстрів, як в Україні так і в світі.

Організатори: «Півень Сервіс», ДП «Прем'єр Експо»

Генеральний партнер виставки сервіс Avto.pro виступить організатором конференції «Е-commerce на ринку автозапчастин». Протягом усіх 4-х днів (з 31 травня по 3 червня) у відвідувачів і учасників буде можливість відвідувати доповіді на теми ведення бізнесу в інтернеті, послухати запрошених спікерів від провідних компаній у сфері фінансів, логістики та інших учасників бізнесу автозапчастин. А також, екскурсії на склади напряму «фулфілмент» компанії Нова Пошта Логістик.

Поїздки на виставку

Традиційно, відвідувачі виставки можуть скористатися безкоштовним сервісом - програмою «Автобусний трансфер на виставку SIA-Автотехсервіс» з регіонів України. Зручні автобусні тури на виставку дозволять заощадити час і кошти, заздалегідь призначити зустрічі з учасниками виставки.

Також, відвідувачі можуть об'єднуватися для поїздки на виставку за допомогою новинки від Організаторів - сервісу Go to. Даний сервіс дозволяє знаходити попутників для спільної поїздки на виставку з усіх регіонів України.

До зустрічі на виставці SIA / АвтоТехСервіс`2017 31 травня-3 червня в Міжнародному виставковому центрі!

ПАРТНЕР ВИСТАВКИ

 avtopro 

партнери

180_60_trans_ru_2016 180_60_tir_2016_ru logo_NK mobi_180x60  
AvtotechITEUral        

 

Інформаційні партнери

Logo_AUTO 
200X100 Auto logo Mint_180x60
aw_cw_tw_150x50 izdom AGV_logo_center Banner_AE_for_ATS_Expo

PereviznikLogo®Kol

ac_logo_new  machu_180x60 banner_Avto_i_Service
infoparts iparts aviso-siniy лого автопрайс правки 21 сжат
ZZ fxfactor zarulem Баннер для СИА
bizreliz_logo bs rst UkrAutoPortal_180_60
kompass_180x60_ua баннер_180x60 75ef350345174b71191c2dec366a5138 AvtoKomponeti
180x90_automaster 44_logo_display-standart  199507 motobudrex
Truck_pl AP_logo_180х60 сеть-новый-Авто-укр   PB_100x100
 

Думка експертів

Тест драйв Kia Rio Sedan.Дмитрій Філарет

20131109_140841

Дмитрій Філарет