Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Програма «Постачальник - Закупівельник»


Програма «Постачальник-Закупівельник» - це безкоштовний сервіс, який дає можливість відвідувачам ще до відкриття виставки ознайомитись з переліком і пропозиціями від учасників виставки АвтоТехСервіс 2020. З його допомогою ви зможете визначити для себе цікавих постачальників і призначити їм зустрічі в дати проведення виставки.

Зареєструватися як закупівельник

Як учасник сервісу Постачальник-Закупівельник ви отримуєте:
 


Інформацію про експонентів за три тижні до відкриття виставки. У вас буде доступ до online системи призначення зустрічей- MatchMaking , в якій буде зібрана детальна інформація про учасників виставки з описом їх діяльності.


Особистий графік зустрічей з цікавими для вас експонентами.


Спрощену реєстрацію на виставці.


Інформаційну підтримку керівника програми «Постачальник-Закупівельник»


Доступ в кафе Expo Lounge. Це бізнес-кафе, для проведення переговорів з учасниками виставки в комфортних умовах і частуваннями від організаторів.Свій бейдж-перепустку ви отримаєте на виставці. Для цього необхідно зайти в павільйон МВЦ, підійти до стійки реєстрації з надписом «Постачальник-Закупівельник» і назвати своє прізвище. Також ви отримаєте каталог с контактами експонентів виставки (лімітований випуск). Запрошення чи квитки вам не потрібні.
 
До участі в програмі «Постачальник-Закупівельник» запрошуються власники, директори, керівники та особи відповідальні за закупку автотоварів і послуг:
 
  • мереж магазинів (мережевий рітейл) з продажу товарів для авто
  • мереж СТО
  • мереж автомийок
 
а також приватні підприємці, які займаються гуртовою торгівлею усіма групами товарів для авто
      
Безкоштовна реєстрація попередня. Останній день реєстрації - 14.08.2020
 
З усіх питань, що стосуються виставки і програми «Постачальник-Закупівельник»: реєстрація, списки учасників, проведення зустрічей на виставці, online система призначення зустрічей, реєстрація колег та інше – вам допоможе керівник програми – Світлана Луценко.
 
тел. +380 44 496-86-45 (вн.275)
моб. +38 073 044-16-04
e-mail: S.Lutsenko@pe.com.ua