Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Український авторинок в березні виріс відразу на 45%. Що купували?

news
 
Український авторинок в березні виріс відразу на 45%. Що купували?
Традиційно, в березні починається сезонне зростання авторинку. Не став винятком і 2021 рік, навіть не дивлячись на карантинні обмеження. За даними AUTO-Consulting, зусиллями всіх операторів вдалося реалізувати в березні понад 9 тис. нових легкових автомобілів, що на 45% більше торішнього показника.
 
Практично всі оператори фіксували в березні значне зростання продажів, але комусь вдалося прирости навіть удвічі. Після двох місяців спаду в 2021 році, березневий сплеск продажів не тільки вирівняв ситуацію, але і перевів тренд річних продажів в позитивну зону. Тепер, за підсумками 3 місяців 2021 року український авторинок зростає на 5,2%.
 
Відбулися зміни і в позиціях брендів. Так, у березні лідерство в Україні перехопила Renault, якій вдалося наростити продажі на 45%. Наступні помітні зміни відбулися у Volkswagen. Німецький бренд зміг у березні вийти на 5-е місце зі зростанням майже в 80%-рекорд в Топ-10. Вперше, після довгої перерви, знову проник в «десятку» китайський виробник Chery.
 
Березневий сплеск продажів не оминув і преміальний сегмент. Помітно додали в продажах майже всі бренди, за винятком Lexus, у якого був спад продажів
(-20%). Цим тут же скористався Land Rover.
 
Ось таким несподіваним, але дуже оптимістичним був березень 2021 на українському авторинку. У чому були причини такого сплеску, ми розповімо в наступних публікаціях.
 


Джерело