Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Тепер визначити реальний пробіг автомобіля можна за допомогою одного приладу

news
 
Тепер визначити реальний пробіг автомобіля можна за допомогою одного приладу
Далеко не завжди вдається з легкістю визначити реальний пробіг вживаного транспортного засобу під час його огляду. У більшості автомобілів показання одометра можна змінити, не вдаючись до складних технічних операцій. При цьому, оціночна кількість автомобілів зі скрученим пробігом дуже висока. Наприклад, за даними автомобільного клубу Німеччини ADAC і німецької поліції, кожен третій старий автомобіль в цій країні продається із заниженими показниками на одометрі.

Як визначити, що на авто скручений пробіг. Чим це може загрожувати?

Нова функція компактного діагностичного комплексу Bosch KTS 250 Дозволяє автомобільним експертам отримувати дані про реальний пробіг, які зберігаються в різних електронних блоках автомобіля. Порівнюючи ці дані з показниками одометра, вони можуть легко визначити, чи проводилися з одометром маніпуляції. Ця інформація може істотно вплинути на реальну вартість техніки, а цей фактор є важливим як при оцінці лізингових автомобілів, так і при придбанні вживаного авто у приватних осіб. Одночасно параметр реального пробігу важливий і для страхових компаній, які розраховують виплати або вартість ремонту після ДТП.

Дані про реальний пробіг зберігаються в блоках управління різних систем автомобіля

Сучасні транспортні засоби оснащуються все більшою кількістю різних блоків управління. У багатьох випадках пробіг автомобіля зберігається не тільки в одометрі приладової панелі, але також і в блоках управління різних систем. Наприклад, така інформація міститься навіть в електроприводі сидінь і в парктроніці.

Після підключення діагностичного сканера Bosch KTS 250 до автомобіля через роз'єм OBD, він миттєво дозволяє побачити реальний пробіг, а також отримати записи про помилки, які виникали раніше. Нова функція визначення пробігу створює список даних з цифрами пробігу, що зберігаються в різних системах автомобіля. Після збору ці дані за допомогою бездротового зв'язку можна відразу направити в сервісну автомайстерню або на будь-яку адресу, просто прикріпивши їх як вкладення електронної пошти.

Розширена Діагностика ЕБУ за допомогою програмного забезпечення ESI [tronic]

Bosch розробив діагностичний комплекс KTS 250 спеціально для застосування в мобільній діагностиці. Його інтуїтивний інтерфейс, заснований на операційній системі Android, відрізняється особливою зручністю для користувачів. За допомогою програмного забезпечення Bosch ESI [tronic], завантаженого в пам'ять KTS 250, можна проводити діагностику практично будь-якого транспортного засобу. Після ідентифікації автомобіля по VIN-коду, користувач отримує інформацію з усіх блоків управління, встановлених в авто. Діагностичний комплекс оснащений вбудованою літій-іонною батареєю, яка підтримує автономну роботу в умовах мобільної діагностики. Під час робочого процесу KTS 250 також заряджається від бортової мережі автомобіля, до якого він підключений через OBD-роз'єм.

Додаючи до функцій KTS 250 можливість визначення реального пробігу, Bosch розширює сферу застосування свого діагностичного приладу. Тепер KTS 250 може використовуватися, наприклад, страховими компаніями, що займаються розрахунками виплат після ДТП або сервісами з підбору б-у авто, які визначають стан і реальну вартість транспортних засобів.

Джерело