Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

СТО МЕРЕЖІ BOSCH SERVICE ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В «КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС УКРАЇНА 2020»

news
В рамках конкурсу «Кращий автосервіс Україна 2020» станції мережі Bosch Service увійшли до списку фіналістів, а також здобули перемогу в трьох номінаціях. Рейтинг автосервісів формується на основі результатів голосування автовласників і автолюбителів, а також оцінок експертного журі.
СТО МЕРЕЖІ BOSCH SERVICE ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ В «КРАЩИЙ АВТОСЕРВІС УКРАЇНА 2020»
Стандарти сервісу компанії Bosch черговий раз отримали високу оцінку - за результатами всеукраїнської рейтинг-акції «Кращий автосервіс Україна 2020», організованого інтернет-ресурсом «Автобазар», дві автомайстерні мережі Bosch Service увійшли в список фіналістів.

Кращими були визнані:
 
  • Bosch Service Автодром Тернопіль в категорії VIP СТО, а також «Краща СТО експрес ремонту та обслуговування легкових автомобілів»;
  • Bosch Service Tandem (м.Чернівці) в категорії «Краща універсальна СТО».

Крім того, Bosch Service Автодром Тернопіль був відзначений у спеціальній номінації «Перспектива 2021». Тільки за рік своєї роботи інтелектуальному автосервісу мережі вдалося завоювати довіру автовласників і стати кращим СТО в місті *.

Засновник мережі авторизованих сервісних станцій «Автодром» Олег Романюк прокоментував перемогу свого наймолодшого автосервісу, створеного за стандартами Bosch: «Автодром в Тернополі - це вже третє СТО, створене за моделлю Бош Авто Сервіс. З огляду на досвід і помилки минулих запусків нам вдалося мінімізувати час виходу на високі операційні показники. Цьому безумовно сприяли успішна стратегія, налагоджені бізнес-процеси, навчений і професійний колектив «Автодрому», а також, звичайно, імідж і підтримка такого сильного і надійного партнера як компанія Bosch. Ми вдячні нашим клієнтам за зворотній зв'язок і високу оцінку нашої роботи».
Рейтинг-акція «Кращий автосервіс Україна 2020» проводиться щорічно сайтом «Автобазар» для визначення кращих автомайстерень більш ніж в 20 номінаціях. Цього року заявки на участь подали 786 станцій технічного обслуговування.

На першому етапі автовласники голосували за ту чи іншу станцію, грунтуючись на власному досвіді обслуговування. В результаті віртуального голосування був складений список фіналістів рейтинг-акції. На другому етапі конкурсу журі у складі журналістів, експертів ринку автосервісу та представників компаній-спонсорів, визначили переможців у номінаціях.

«Уже кілька років поспіль СТО мережі Bosch Service займають провідні позиції в рейтингу кращих автосервісів України. Це свідчить про високу оцінку їх роботи з боку клієнтів, визнання майстерності та професіоналізму персоналу, а також підтверджує високі стандарти сервісу компанії Bosch. Ми раді успіху наших партнерів і вітаємо їх з перемогою», - зазначив Костянтин Кляхін, керівник відділу розвитку автосервісних концепцій компанії Bosch в Україні та Молдові.

Станом на грудень 2020 мережу незалежних автосервісів Bosch Service в Україні об'єднує 100 СТО (в тому числі 16 Bosch Diesel Service / Bosch Diesel Center). Історія мережі почалася з заснування першої автомайстерні в Гамбурзі 1921 року. Сьогодні близько 15 000 станцій Bosch Service діє в 150 країнах. Все СТО мережі оснащені найсучаснішими діагностичними системами для швидкого і точного усунення несправностей, а персонал пройшов відповідне навчання. До того ж компанія Bosch надає своїм партнерським станціям постійну технічну підтримку.

У наступному 2021 році мережа Bosch Service відзначає 100-річний ювілей від дня заснування першого брендового СТО. «Ми дякуємо нашим партнерам та постійним клієнтам мережі по всьому світу за довіру. Незважаючи на виклики ми продовжуємо розвиватися - найближчим часом плануємо відкриття нових сервісних центрів Bosch, щоб ще більше автовласників мали можливість отримувати обслуговування найвищого рівня», - прокоментував Костянтин Кляхін.

* За результатами голосування в конкурсі «Народний бренд» в номінації «Автосервіс»

Джерело