Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

AutoTechService 2020: Новинки компаній

news
Найбільш ретельно підготувались до нового сезону українськи виробники обладнання для автосервісу. Наприклад, на стенді компанії «Планета обладнання» відбулася прем’єра нової марки стендів розвал-сходження ННВ-3D Planet of Equipment. Також в асортименті «Планети обладнання» з’явилися автомобільні підйомники під власним брендом Hydrolift. В нашому журналі autoExpert #3'2020 про це розповів комерційний директор компанії Віталій Сичевський - "Планета Оборудования: собственные бренды и цена репутации".

AutoTechService 2020: Новинки компаній
на стенді компанії «Планета обладнання» відбулася прем’єра нової марки стендів розвал-сходження ННВ-3D Planet of Equipment.
 
Відомі серед спеціалістів далеко за межами України розробники діагностичного обладнання для паливної апаратури представили на стендах свої останні новинки.

Так керівник компанії OpenSystem Олександр Ляпун, не приховуючи захвату, розповідав про свій найновіший стенд для перевірки дизельних насос-форсунок UIS-CAM. (Unit Injection System – CAMbox) для вантажних автомобілів. «Це пік, найвище досягнення нашої конструкторської думки», - так представив новітній прилад пан Ляпун. Не можна не сказати, що одразу з виставки цей пристрій відправився на роботу в дизель-сервіс під Броварами, а сама OpenSystem забезпечена замовленнями на місяці вперед. Взагалі, 2020 рік, за словами її керівника, видався на диво вдалим для компанії, яка випустила три нові комплекси для діагностування форсунок, навіть тих, для яких виробник ще на надав ремонтної інформації. Це оновлені прилади для тестування п’єзоелектричних форсунок Siemens та регулювання зазорів MegaTester V3, які пів року тестувались на виробництві Continental VDO. Точність виміру 0,15 мкм. Аналогічний прилад MegaTester V1 створено і для тестування електромагнітних форсунок Bosch. Ця сучасна техніка є щільним сплетінням апаратної та програмної частин, що немає аналогів в світі. За рік таких приладів в світі продано близько 700 шт.

Олександр Ляпун (OpenSystem), не приховуючи захвату, із захопленням розповідав про свій
найновіший стенд для перевірки дизельних насос-форсунок UIS-CAM.

А на стенді компанії DiMeD можна було почути про останні тенденції в сфері дизельних насосів та форсунок від справжніх фанатів своєї справи, які розповідають про паливну апаратуру так само азартно і захоплююче, як про фінал Ліги Чемпіонів чи культовий серіал. Де ще, як не на виставці, можна дізнатись про новинки не від чергових консультантів, а від їхніх розробників? Провідний інженер-програміст Дмитро Ульянченко продемонстрував останні винаходи компанії: новий модуль для тестування насосів Pump Control Unit, з яким можна вдихнути нове життя в попередні версії популярних стендів DiMeD (типу Express, Expert та X-code), а також обладнання, що працює із підвищеним тиском в 2500 бар. Разом з керівником проекту В’ячеславом Тарновським вони сповнені нових ідей і обіцяють ще більше інновацій найближчим часом, зокрема рішення для кодування форсунок останніх моделей (таких як Delphi C4i).


На стенді компанії DiMeD можна було почути про останні тенденції
в сфері дизельних насосів та форсунок від справжніх фанатів своєї справи.

Компанія з багаторічною історію з Одеси VTM-Group також ретельно підготувались до виставки. Вона є лідером у розробці та виробництві балансувальних станків на території СНД. Також компанія розвиває новий напрямок – ремонт та відновлення турбін та карданів на базі власного обладнання. Серед її замовників такі компанії як «Мотор Січ» та «Південмаш», частина продукції йде на експорт. На цей раз підприємство презентувало свою власну новітню розробку – пристрій для діагностики та налаштування електронних актуаторів турбокомпресорів «ATР-1000». У порівнянні з польськими та англійськими аналогами він має найбільше охоплення актуаторів, адже його проектували з урахуванням побажань клієнтів. На даний момент пристрій дозволяє перевіряти актуатори, а у перспективі впровадження у ньому функції перепрограмування. Також було показано стенд для калібрування та налаштування змінної геометрії турбокомпресорів «ГЕОМЕТ-2000», який теж викликав цікавість у спеціалістів.

На стенді ПВКФ «Вікторія-С», яка протягом 20 років займається виробництвом, розробкою та продажем обладнання для СТО та гаражів серед традиційного асортименту (стенди для випресовки шкворнів, слайлентблоків, правки дисків) компанії були продемонстровані останні новинки як власного виробництва, так і від партнерів. В цьому році в каталозі фірми з’явились 2 новинки від білоруського виробника StrongBEL: індукційний нагрівач HIF-1 та тестер підвіски AGK-1. Перший пристрій призначений для безполуменевого розігріву закипілих та заіржавілих різьбових з’єднань, а другий – для діагностики люфтів підвіски та виявляння прихованих пошкоджень легкових автомобілів та комерційного транспорту. Також компанія презентувала і новинку власного виробництва для вантажного сервісу – пересувний ямний пневмогідравлічний домкрат ПГ-20, що дозволяє підіймати транспорт вагою до 20 тонн.

В сегменті запчастин свої програми представляли виробники та дистриб’ютори автокомпонентів. Це такі закордонні компанії як Auto-GH (марка GH-Parts, Польща), Swissvert (представник брендів FACETEPS, Suplex, BugiadCofle т.і.), Signeda (Литва), WAS (Польща, представлена своїм українським партнером «САНПАРІС»), а також українські компанії: виробники, дистриб’ютори та представництва, серед яких «Альфа Фільтр»«Автошторм»«Фрі Ко», «Полігон-Авто», SHAFER Україна, Rotinger Україна, PolyBUSH, TRUCKMAN Україна, EURO DRIVESHAFTS Ukraine, т.і.


Стенд компанії Swissvert: FACET, EPS, Suplex, Bugiad, Cofle.


Стенд компанії PolyBUSH.
 
Також було і кілька дебютантів, що вперше представили свої бренди на майданчиках «AutoTechService». Це такі компанії, як Auto-GH (марка GH-Parts, Польща), що займається постачанням запчастин до європейських, азійських та американських легкових автомобілів (деталі підвіски, гальма, електрика т.і.), та виробник автмобільної світлотехніки WAS (Польща), представлена українським партнером «САНПАРІС».

Був представлений стендом виробник багажників та аксесуарів «ПТМ Форсаж» з міста Дніпро. Його продукція широко представлена в торгівельних мережах України та успішно експортується за кордон. На стенді ж відвідувачі могли ознайомитись із класичними продуктами компанії: багажниками, колісними ковпаками та велосипедними кріпленнями, на які останнім часом відчувається зростання попиту. Новинкою цього року у компанії стали модельні багажники (раніше вони були універсальні), зокрема для таких марок як Mitsubishi, Lexus т.і., які були розроблені на замовлення автосалонів.


На стенді «ПТМ Форсаж» відвідувачі могли ознайомитись із класичними продуктами компанії:
багажниками, колісними ковпаками та велосипедними кріпленнями.

Постійний учасник «AutoTechService» литовська компаніяSigneda разом зі своїм українським представником «Авто Шабо» представляла розширений асортимент кузовних частин та автомобільної оптики, в якому посилився напрямок тюнінгу американських масл-карів (на зразок Dodge Charger і Ford Mustang), а також кросоверів (Jeep Cherokee, Ford Escape, т.і.), на які відмічено зростання попиту через масове завезення їх з США.

Свій розширений та поглиблений асортимент представила компанія EURO DRIVESHAFTS Ukraine, для якої участь у виставках – важлива складова маркетингової політики. Компанія розвиває два напрямки: сільгосп та автомобільний, і в обох номенклатура суттєво оновилась. Особливу увагу компанія приділяє наявності в каталозі альтернативних деталей. Наприклад, якщо раніше в певному розмірі існувала лише одна хрестовина кардану, то тепер з’явились аналоги від інших виробників – таким чином, клієнт має можливість обирати, що саме йому підходить найкраще.


Свій розширений та поглиблений асортимент представила компанія EURO DRIVESHAFTS Ukraine.

Цікава історія склалась із потенційним новачком «AutoTechService», польським виробником освітлювальної техніки WAS, якого було позначено як учасника в каталозі виставки, хоча на самому стенді було написано «САНПАРІС». Справа знову ж таки в СOVID-19 та обсервації, через яку польські гості відмовились від особистої презентації свого бренду у Києві. Замість того вони доручили своєму українському партнеру та дистриб’ютору представити на виставці їхню продукцію: сучасні світлодіодні прилади, ліхтарі та сигнальні лампи для вантажної техніки та причепів, включно із останніми новинками серії Lampdemia Edition, завдяки чому їхній стенд був одним з найбільш яскравих на виставці. Польська компанія навіть не заперечувала проти того щоб український партнер представив інші товари зі свого асортименту: газові упори багажників FA Krosno та фурнітуру і компоненти Happich.


Стенд «САНПАРІС».

В сфері автомобільної хімії можна відзначити компанію НВП «Артхім», яку вже можна вважати постійним учасником виставок «AutoTechService». Цього року вона презентувала останні новинки власного виробництва для миття автомобілів професійного класу в серії Master’s Line, а також нові німецькі (Zvizzer) та турецькі (Safran, Wieberr) марки, для яких компанія стала офіційним дистриб’ютором в Україні.

Джерело