28-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
10 - 12 серпня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Власники автомобілів PEUGEOT і CITROEN можуть вигідно замінити масло

news
     
Власники автомобілів PEUGEOT і CITROEN можуть вигідно замінити масло
Представництво Групи PSA в Україні пропонує власникам автомобілів Брендів PEUGEOT і CITROEN максимально вигідну сервісну акцію - заміна масла за фіксованою ціною. В період з 18 травня по 21 червня 2020 власники автомобілів PEUGEOT і CITROEN віком від 3-х років можуть скористатися вигідною пропозицією по заміні моторного масла з використанням продуктів EUROREPAR - від 1000 грн.

Кожен автовласник хоче, щоб його транспортний засіб був справним, надійним і безпечним. Що для цього потрібно? Не так вже й багато - просто стежити за його технічним станом. Своєчасне проведення операції по заміні масла і масляного фільтра дозволить автовласникам утримувати автомобіль в справному стані, забезпечити надійність роботи двигуна, а також бути завжди впевненим у його технічних характеристиках.


Власникам автомобілів PEUGEOT і CITROEN віком понад 3-х років, які вже вийшли з гарантійного періоду, Група PSA в Україні пропонує максимально зручну і зрозумілу сервісну кампанію: заміна моторного масла за фіксованою ціною. Фіксована ціна операції по заміні масла включає в себе: вбрання моторне масло і масляний фільтр, а також оплату роботи сервісу. Всі роботи проводяться з використанням продуктів EUROREPAR.

Продуктова лінійка EUROREPAR спеціально розроблена фахівцями групи PSA для використання на автомобілях Брендів PEUGEOT і CITROEN в післягарантійний період. Як і оригінальні запчастини, товари EUROREPAR проходять строгий контроль якості і відповідають фірмовим високим вимогам, які пред'являються Групою PSA до виробників комплектуючих і запасних частин. Масла EUROREPAR добре пристосовані як до міських циклів руху (часті розгони, система «стоп / старт»), так і до водіння в заміських умовах (тривалий рух з високою швидкістю і постійними оборотами мотора). В результаті клієнт отримає якісний продукт, гарантію стабільної роботи автомобіля і дуже вигідну ціну!


Вигідне сервісну пропозицію для післягарантійних автомобілів PEUGEOT і CITROEN по заміні масла за фіксованою ціною діє на автомобілі з дизельними і бензиновими двигунами, для забезпечення ефективної та надійної роботи яких потрібні масла 5W30, 0W30 або 5W40. Ціна операції по заміні масла не залежить від марки і моделі автомобіля, від міста або дилера, а залежить тільки від обсягу двигуна і типу використовуваного масла.

Для операцій із заміни масла встановлено такі фіксовані ціни:
• Двигуни з робочим об'ємом 1,4-1,6 л, масло 5W30 - 1250 грн.
• Двигуни з робочим об'ємом 2,0-3,0 л, масло 5W30 - 1450 грн.
• Двигуни з робочим об'ємом 1,2-1,6 л, масло 0W30 - 1350 грн.
• Двигуни з робочим об'ємом 2,0-2,2 л, масло 0W30 - 1550 грн.
• Двигуни з робочим об'ємом 1,0-1,4 л, масло 5W40 - 1000 грн.
• Двигуни з робочим об'ємом 1,6-2,4 л, масло 5W40 - 1200 грн.

Джерело