28-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
27-30 травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Концерн ZF купує компанію WABCO за $ 7 млрд.

news
Концерн ZF є світовим лідером з виробництва техніки приводу і підвіски, а також систем активної і пасивної безпеки.
Концерн ZF покупает компанию WABCO за $7 млрд. - ZF

28 березня 2019 концерн ZF, світовий технологічний лідер і провідний постачальник систем мобільності для легкових автомобілів, комерційного транспорту і промислового сектора, оголосив про укладення фінальної угоди з придбання компанії WABCO за 136,50 долара за акцію, а загальна сума всіх цінних паперів складе близько 7 млрд. доларів.
Запланована угода схвалена Радою директорів і Наглядовою радою ZF, а також Радою директорів компанії WABCO. Об'єднання двох компаній надасть клієнтам і власникам комерційних транспортних засобів додаткові переваги. Завдяки появі нового бренду в портфелі ZF концерн стане провідним глобальним постачальником інтегрованих мобільних систем для комерційного транспорту. Загальний обсяг продажів після злиття становитиме 40 млрд євро.
 
Завершення операції з придбання намічено на початок 2020 року
 
На даний момент ZF об'єднує близько 230 виробничих підприємств в 40 країнах світу. Загальна чисельність персоналу становить 146 тисяч осіб. У 2017 році оборот концерну ZF досяг 36,4 мільярда євро. З метою збереження лідируючих позицій в області інноваційної продукції концерн щорічно інвестує понад 6% від свого обороту в НДДКР. Концерн ZF є одним з найбільших постачальників в світі для автомобільної промисловості.
 
ZF дозволяє транспортним засобам «бачити», «мислити» і «діяти». За допомогою інноваційних технологій концерн активно втілює стратегію Vision Zero, спрямовану на забезпечення безпечного дорожнього руху і досягнення нульових викидів. Широкий асортимент продукції ZF підвищує рівень мобільності і сервісу для легкових, комерційних автомобілів і промислової техніки.
 
Комплексні підходи і повна лінійка продукції дивізіону Aftermarket концерну ZF Friedrichshafen AG забезпечують надійність і економічність транспортних засобів протягом всього життєвого циклу. Завдяки відомим торговим маркам, інноваційним цифрових рішень, міжнародної сервісної мережі і широкому асортименту продукції, що відповідає вимогам кожного конкретного ринку, ZF є затребуваним діловим партнером і займає друге місце серед постачальників на міжнародному ринку запасних частин.