27-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
29 травня - 1 червня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

З ДВЗ зарано прощатися?

news
Технологія займання суміші мікрохвильовими імпульсами дозволить на третину знизити витрату палива!
Детальний патент поки не подано, наскільки нам відомо, адже технологія займання суміші мікрохвильовими імпульсами ще знаходиться на випробувальній стадії. І все ж, організований німцями з Емпфінгену стартап MWI (Microwave Ignition) виглядає багатообіцяюче.


Технологія займання суміші мікрохвильовими імпульсами ще не доведена до розуму, проте, інженери компанії обіцяють неймовірну економію палива в 30%, а шкідливі викиди повинні скоротиться аж на 80%! Реальні результати стануть відомі пізніше, поки випробування проходять в лабораторних умовах, ознайомиться з роботою системи можна на відео. Компанія все ще в пошуках великих інвесторів, яких може залучити один з ключових акціонерів стартапу - Венделін Відекінг. Колишній керувати Porsche (з 1993 по 2009 роки) з інженерною освітою навряд чи став інвестувати особисті кошти в фантазії авантюристів.
 
Експериментує з технологією системи запалювання і компанія Federal-Mogul, а мотористи фірми Mazda зовсім в новому поколінні двигунів SkyActiv впровадили технологію займання гомогенної суміші від стиснення HCCI.