27-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
29 травня - 1 червня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Оголошені дати проведення Київського міжнародного автосалону «SIA» в 2019 році.

news
Виставкова компанія «Прем’єр Експо» та Міжнародний виставковий центр оголосилаи дати проведення чергового Київського міжнародного автосалону. Наступний «SIA» пройде 30 травня-2 червня 2019 року на площах Міжнародного виставкового центру (метро «Лівобережна»).

 Відомий організатор бізнес-виставок в Україні, організатор найпотужніших Мотор Шоу попередніх років розпочинає підготовку до масштабного заходу. Знакова подія пройде за підтримки Асоціації українських автовиробників «УкрАвтопром» та Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів ВААІД.
 

Формат і програма заходу демонструватимуть сьогоднішні тренди автопрому та напрямки розвитку галузі у майбутньому. Головним персонажем виставки буде Автомобіль, який став незамінним у забезпеченні життєдіяльності, бізнесі, виробництві, безпеці, бажаним атрибутом кожної української сім’ї. Звичайно ж відвідувачі, професіонали й автолюбителі матимуть можливість не лише споглядати на новітні моделі. Можливість персональних тест-драйвів, презентації технічних характеристик, рекомендації з експлуатації та сервісу кожної з представлених автівок – обов’язкова і чи не найголовніша частина українського автосалону. До речі, сьогодні лише потужності МВЦ здатні впоратися з задачею та представити усі напрямки такого складного івенту як Автосалон на відповідному рівні.
 

І галузь, і споживачі мали час і можливості переконатися, що якісне, повноцінне та професійне автомобільне шоу в Україні на часі. «Потенціал авторинку, рівень та компетенцiї автоспільноти країни підкреслюють, що час повномасштабного, структурованого шоу формату Міжнародний Автомобільний Салон настав. Старт підготовці «SIA’2019» вже дано», - наголосив генеральний директор «Прем’єр Експо» Олександр Гаращенко.