27-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
29 травня - 1 червня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Міжнародна виставка АвтоТехСервіс – відкрита!

news
23 травня в МВЦ столиці розпочала роботу 26-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів – Автотехсервіс 2018.
Це унікальна для України подія формату «B2B», яка протягом 26 років об'єднує ключових фахівців галузі.

У 2018 році у виставці беруть участь 190 провідних компаній-виробників і дистриб'юторів профільного ринку з Великобританії, Німеччини, Італії, Китаю, Литви, ОАЕ, Польщі, Румунії, Сербії, Туреччини, України, Франції та Швейцарії.

У тематичних розділах Автотехсервіс учасники представлять широкий вибір автомобільних деталей, комплектуючих, витратних матеріалів, запчастин, оптики, радіоелектроніки, а також інших технологій для сервісу та ремонту автомобілів. Крім того, в рамках спеціалізованої експозиції АЗК-Ехpo продемонструють новітнє обладнання для АЗС та АГЗС, а також послуги з проектування, будівництва та оформлення авто-, газо-, електро- заправних комплексів і СТО.
Професійне бізнес-середовище заходу сприяє встановленню нових ділових контактів, отриманню цінної галузевої інформації, а також вивченню ділової активності головних представників ринку автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів.

Для проведення ділових зустрічей з експонентами та закупівлі товарів у спеціальному сервісі від організаторів «Програмі VIP-відвідувач» зареєструвалися 433 представника 226 компаній з усіх регіонів України та сусідніх держав

Протягом усіх 4-х днів програма виставки буде наповнена різноманітними заходами та майстер-класами для фахівців індустрії, серед яких окремої уваги заслуговує «Олімпіада майстрів з видалення вм'ятин PDR» і «Гараж саміт 2018 для керівників в сфері обслуговування автомобілів».
 
Кращі новинки автосервісу чекають Вас!

Ласкаво просимо 23 - 26 травня!

Міжнародний виставковий центр (Україна, Київ, Броварський пр-т 15)
Детальніше на сайті http://ats-expo.com.ua/uk-UA