26-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
29 травня - 1 червня 2019 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Програма «Пошук дистриб’ютора»

«Пошук дистриб’ютора» - спеціальний сервіс, який  призначено для допомоги іноземним компаніям у пошуку партнерів та потенційних дистриб'юторів на території України. Досвід проведення програми «Пошук дистриб’ютора» в рамках інших проектів нашої компанії підтвердив успішність та високі результати.

Для участі в програмі Вам необхідно пройти наступні кроки:

  1. Надішліть заявку на участь у виставці та отримайте анкету, яку потрібно заповнити для участі в програмі «Пошук дистриб’ютора».
  2. Ми переведемо ваш запит на російську та поширимо його серед українських та російських компаній, що можуть бути зацікавлені у вашій продукції або послугах.
  3. Менеджер програми збирає всю інформацію для обробки, складає графік зустрічей та надсилає його Вам. Ще до початку виставки Ви вже матимете потенційних партнерів, що готові до переговорів.

Програма «Пошук дистриб’ютора» не є комерційним проектом та не потребує будь-яких матеріальних витрат з боку учасників. Участь у програмі є безкоштовною.

Остаточні дати для участі у програмі – 11 травня.

Ми дуже цінуємо той факт, що український ринок має важливе значення для Вашого бізнесу, і завжди намагаємося зробити все можливе, щоб підтримати ваші зусилля та сприяти Вашому розвитку.
Ми намагаємося заощадити Ваш час та сприяти отриманню найкращих результатів від участі.