Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Круглий стіл: «Робота незалежного ринку автозапчастин в легальному полі: реалії та переваги»

Великі обсяги тіньового імпорту – один із ключових факторів, що стримує економічний розвиток держави. Ринок автокомпонентів не виняток: на «сірий» та «чорний» імпорт припадає майже третина поставок. Тінізація імпорту присутня в кожній з основних груп автокомонентів (запасні частини, шини, акумулятори, оливи) та в кожному сегменті транспортних засобів (легкові автівки, легкі комерційні, вантажні автомобілі та автобуси).

В такій ситуації законослухняні учасники ринку, які наповнюють державний бюджет сплачуючи всі належні податки та збори, мали б сподіватися на підтримку держави. Та чи завжди це так? На це питання шукатимемо відповідь під час круглого столу на тему: «Робота незалежного ринку автозапчастин в легальному полі: реалії та переваги».

Круглий стіл відбудеться 26 травня 2021 в рамках ключового заходу галузі – 29-ої міжнародної виставки автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів AutoTechService.

Організатор круглого столу – Асоціація імпортерів та дистриб’юторів автокомпонентів (АІДА).

Круглий стіл – це подія, яку ми створюємо спеціально для керівників та фахівців компаній, що займаються виробництвом, імпортом, гуртовою та роздрібною торгівлею автозапчастинами. Адже саме ключові спеціалісти постачальників автокомпонентів приймають рішення, пов’язані з митним оформленням, сертифікацією та реалізацією товарів всередині країни.

Під час круглого столу учасники обговорять:

  • Плюси та мінуси роботи в легальному полі;
  • Проблеми, з якими стикаються «білі» гравці ринку;
  • Способи взаємодії з органами державної влади;
  • Роль асоціацій та коаліцій у подоланні галузевих проблем.
У заході візьмуть участь представники ключових міністерств та відомств, керівники компаній виробників та імпортерів автозапчастин, провідні експерти.

Для відвідувачів AutoTechService 2021 вхід вільний.

Попередня реєстрація:
 viktoriya.cherkach@gmail.com

Реєстрація на виставку