Днів
Годин
Хвилин
Секунд

29-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
26 - 28 травня 2021 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Конференція «Інфраструктура електротранспорту 2020: вікна можливостей»


18-20 серпня відбудеться спеціалізована виставка зарядних станцій, інфраструктурних рішень, сервісного обслуговування електротранспорту і гібридних авто, IT рішень і технологій - EcoDrive TECH 2020.
 
В рамках виставки пройде конференція «Інфраструктура електротранспорту 2020: вікна можливостей».
 
Запрошуємо взяти участь!
Виставка EcoDrive TECH 2020 https://ecodrive.ua/tech пройде 18-20 серпня в МВЦ, Броварський пр-т 15, одночасно і на одному майданчику з виставкою заправної і зарядної інфраструктури Fuel&Charge, Міжнародною виставкою для ринку автосервісу і післяпродажного обслуговування AutoTechService і виставкою автотранспорту для бізнесу ComAutoTrans.
Нижче ви знайдете інформацію про захід та попередню програму конференції «Інфраструктура електротранспорту 2020: вікна можливостей».
 
 Програма

Дата - 18 серпня 2020
 
Аудиторія EcoDrive TECH 2020:


 • Фахівці з розвитку мереж заправних і зарядних станцій
 • Виробники, постачальники зарядних станцій і програмного забезпечення
 • Представники інжинірингових компаній
 • Імпортери та дилери електромобілів і гібридних авто
 • Девелопери і проектанти, представники компаній, які керують великими об'єктами комерційної та комунального нерухомого майна
 • Фахівці із закупівель, експлуатації, обслуговування автотранспорту підприємств (фліт-менеджери)
 • Представники організацій і фондів, які інвестують в проекти з розвитку «зеленого» автотранспорту та зарядної інфраструктури
 • Представники фінансових установ, лізингових компаній
 • Приватні інвестори
 • Управління міністерств і відомств, які відповідають за закупівлі
 • Представники Міністерства та профільних комітетів
 • Представники громадських організацій в сфері сталого розвитку
 • Нові аудиторії за запитом експонентів
 
Безкоштовно за умови попередньої реєстрації з промокодом ECODRIVE

Реєстрація
 
Реєстрація на сайті партнерів

ТЕМАТИЧНЕ НАПОВНЕННЯ:

Блок 1

Інфраструктура Міста: місця для сервісу - зарядки, парковки. Торгові та розважальні центри. Планування інфраструктури міст і міст в цілому. Девелопмент, зонування та ін.
 
Предмет обговорення: Саме тут сьогодні починається розвиток електромобільності. Саме тут потрібно якомога швидше розвивати сервіс. Які можливості для прискорення розвитку інфраструктури - в першу чергу, зарядних станцій, там, де автомобілі природно довго стоять (нічні парковки, парковки ТРЦ і зон відпочинку, парковки біля великих пересадок - як для боротьби з пробками, так і біля вокзалів, аеропортів)?
Що міста планують робити для боротьби (а) з пробками і (б) за чисте повітря? Які найбільш гострі проблеми виділяє бізнес?
Міста майбутнього. Перспективні плани розвитку міст: зонування, девелоперські проекти. Електротранспорт і його інфраструктура в місті майбутнього. Вікна можливостей для співпраці
Досвід міст по роботі служб таксі (електро та гібриди), досвід Нацполіціі (гібриди), досвід компаній / організацій, що експлуатують електротранспорт (Нацбанк, Укренерго) - чого найбільше не вистачає в інфраструктурі? А що є, але недозавантажено.
Досвід компаній-операторів мереж зарядних станцій: що добре працює, що недозавантажено, а що є стримуючим фактором для розвитку зарядної інфраструктури в містах?
 
Блок 2

Траси і енергомережі: нові балансуючі групи. Підключення до існуючих мереж і проблема вільної потужності
 
Предмет обговорення: Які є вікна можливостей для розвитку інфраструктури електротранспорту за межами великих міст - на трасах, в невеликих містах?
Генерація з поновлюваних джерел і нові можливості для балансування генерації і споживання. Дефіцит вільної потужності в існуючих точках підключення (наприклад, АЗК на трасах) і надлишок сонячної генерації. Нові (локальні) балансуючі групи як рішення і для небалансів, і для розвитку мереж зарядних станцій.
Досвід компаній-операторів мереж зарядних станцій: що добре працює, що недозавантажено, а що є стримуючим фактором для розвитку зарядної інфраструктури за межами великих міст?
Дискусія з бізнесом: де сьогодні «вузькі місця», як їх розширити?
 
Блок 3

Держава: стимули і регулювання. Можливості для прискорення розвитку електротранспорту
 
Предмет обговорення: Що планує робити держава для максимального використання потенціалу електротранспорту і нової енергетики? Як міста планують розвивати електротранспорт? Чи буде щось робитися під місцеві вибори? Як будуть розвиватися публічні зарядки на об'єктах громадського використання (лікарні, МНС, податкова, поліція, місцева влада)? Приклади вже реалізованих проектів. Аналіз перспектив і можливостей - як будуть розвиватися нові балансуючі групи для максимального використання енергії з відновлюваних джерел?
 
Блок 4

Кредитування, страхування - нові можливості для розвитку електромобільності і виконання Паризького кліматичної угоди
 
Предмет обговорення: Де можна взяти ресурс для розвитку електромобільності в великих розмірах? Як можна застрахувати ризики - що саме пропонує український ринок капіталу? Приклади реалізованих проектів - як банків, так і страхових - для компаній. Що не працює і потребує поліпшення?
Нормативи по скороченню викидів і стимули від держави. Приклади успішно реалізованих проектів в Україні, Польщі, країнах Європи.

Організаторами EcoDrive TECH 2020 виступають ТОВ «ЕКО ДРАЙВ» і ДП «Прем'єр Експо».
 
З питань участі в конференції, тематики виступів і доповідей, спонсорських проявів, а також по всім іншим питанням звертатися до Євгенії Жукової (EcoDrive):
тел .: +38 (067) 502-54-17
e-mail: yevgenia.zhukova@gmail.com
 
З питань бронювання стендів - до Юрія Єршова (ДП «Прем'єр Експо»):
тел .: +38 (044) 496 86 45 (вн.254)
моб.: +38 (067) 773 31 33 
e-mail: y.ershov@pe.com.ua