28-а Міжнародна спеціалізована виставка автосервісу та післяпродажного обслуговування автомобілів
27-30 травня 2020 року • Україна, Київ, МВЦ, Броварський пр-т, 15

Відгуки учасників

отзывы

 

Учасники про виставку AutoTechService 2018


Олександр Мережко - керівник відділу продажів ПП ПМС 2 - обладнання для обслуговування автомобіля і автосервісу:

«У Автотехсервіс беремо участь вже другий рік, як завжди організація на високому рівні. Провели багато ділових зустрічей з діючими та потенційними клієнтами. Звісно, це були профільні фахівці автосервісу, заради яких ми і беремо участь у виставці. Вважаю, що користь від заходу ми отримали!»

 
Євген Матвієнко - начальник відділу продажів Світ Авто кріплення:

«Отримали хороше враження від виставки. Відмінна організація і результативність участі. Що стосується цільової аудиторії, то, напевно, тут зібрані всі приватні підприємці, які шукають нові ідеї і можливості для розвитку свого бізнесу. Якраз саме тут їх можна знайти для різних сегментів профільного ринку. Інтерес до нашого стенду був на дуже високому рівні, можливо навіть кращий за виставці. Провели багато ділових зустрічей і переговорів, причому вельми ефективно».

 
Марина - менеджер по роботі з клієнтами студії детейлінг VERGE - автокосметики швейцарського виробництва Swissvax:

«95% відвідувачів нашого стенду були саме профільними фахівцями. Наша автокосметика відноситься до ексклюзивного преміального сегмента, і на виставці вона користувалася особливим попитом серед цільової аудиторії. Ми провели багато ділових зустрічей, отримали нові зв'язки і цікаві контакти для подальшої роботи. Особливо порадував інтерес до нашої продукції серед представників бізнесу з обласних центрів і невеликих міст України.»

 
Сергій Чуков - менеджер з розвитку Carepoint - інструменти для рихтування автомобілів:

«Для нас виставка пройшла чудово, все дуже сподобалося: і організація заходу, кількість і якість відвідувачів,  також ми оцінили допомогу менеджерів організаторів. Нам дзвонили клієнти і говорили, що побачили нас на сайті, в каталогах і розсилках від організаторів. Це дуже добре для учасників. Плануємо побачитися з вами наступного року!»

 
Надія Осадча - заступник директора EVRODRIVESHAFTS Ukraine

«У виставці беремо участь перший раз і навіть не очікували такого успіху! Отримали багато позитивних вражень. Провели велику кількість зустрічей з експонентами і відвідувачами виставки. Приємно здивувала якість відвідувачів виставки, прямих споживачів практично не було. Нам вдалося познайомитися з потрібними людьми і провести заплановані зустрічі. Ми твердо впевнені, що ця виставка принесе нам не лише нових клієнтів, але й нових дилерів в регіонах».

 
Владислав Виклюк - керівник відділу аналітики, компанія «Альтстар»

«Враження від заходу - відмінне! Багато відвідувачів, які цікавляться нашою продукцією. Робота на стенді досить активна. Для нас дуже вдало, що цільова аудиторії профільних і прямих відвідувачів комбінована в співвідношенні 50 \ 50. Брали участь в автосалоні SIA ще в 2014, а в цьому році вирішили повернутися. Побачили, що стало більше відвідувачів і учасників, також покращилася якість цільової аудиторії в профільних сегментах ринку, особливо для СТО і в сфері продажу запчастин.»


Сергій Шлювец – спеціаліст з маркетингу, компанія «Артхім»

«Виставка дуже порадувала. Велика кількість учасників і відвідувачів. Представлені актуальні експозиції у всіх сегментах ринку, як для профільних фахівців, так і простих автолюбителів. В цілому аудиторія виставки - це представники профільного бізнесу. Ми провели багато переговорів з керівниками, комерційними директорами підприємств, мийок та СТО. Саме їх ми розраховували побачити на виставці, і нам вдалося встановити з ними контакти. Активно використовували безкоштовний сервіс «Пошук дистриб'ютора» - дуже зручна і корисна програма для призначення ділових зустрічей. Протягом всіх днів заходу, інтерес до нашого стенду був на дуже високому рівні. Вважаю, що Автотехсервіс - це наша перша виставка, яка надала нам нові можливості для розвитку бізнесу і нові стимули для досягнення вершин»